soa:ns1.maxer.hu. hostmaster.maxer.hu. 2014100895 10800 3600 604800 3600
mx:MX preference = 4, mail exchanger = mail4.maxer.hu.
MX preference = 50, mail exchanger = mail2.maxer.hu.
MX preference = 200, mail exchanger = smtp.maxer.hu.

HtmlToText

-- toggle navigation kezdőlap a csapat balmazújvárosi kk 2018/2019 balmazújvárosi kk 2017/2018 balmazújvárosi kk 2016/2017 balmazújvárosi kk 2015/2016 balmazújvárosi kk 2014-2015 balmazújvárosi kk 2013-2014 a csapat logója: klub sportcsarnok múltidézés klubtörténet sajtóközlemény tao mérkőzések k&h férfi kézilabda liga sorsolás (2016-2017) 2015-2016 k&h liga alsóházi rájátszás eredményei 2015-2016 k&h liga alapszakasz tabella és góllövőlista k&h férfi kézilabda liga sorsolás (2015-2016) edzőmérkőzések kupamérkőzések hírek videók jegyek elérhetőség 2018. december 22-én egy vidám sportos délelőttel, este pedig közös vacsorával és bállal zárta klubunk a 2018-as évet. ezután rövid téli szünet következett, majd január 7-én minden csapat számára megkezdődött a felkészülés a tavaszi szezonra. bajnoki mérkőzésen legkorábban az ifi és serdülő csapataink léptek pályára. ők már január 31-én lejátszották első mérkőzésüket. utánpótlás csapataink február első hétvégéjén a debrecenben megrendezésre kerülő főnix kupán vettek részt. az u14-es korosztály a vii., az u 13-as csapat a iii., az u 12-es gyerekek a iv. helyen végeztek. kép: a főnix kupàn bronzérmes csapat az u10-es korosztályban az eredményt még nem „jegyzik”, a játéké volt a főszerep. szintén ezen a hétvégén került megrendezésre a baki egyesület által szervezett -mihalik ferenc emlékére rendezett teremlabdarúgó torna, melyen felnőtt csapatunk szerepelt és az előkelő harmadik helyen végzett. a torna gólkirálya csapatunk oszlopos tagja, tóth patrik lett. ezúton is szeretnénk megköszönni a szervezőknek és a résztvevő csapatoknak, hogy ott lehettünk és nem utolsó sorban a baki egyesületnek, hogy a torna bevételét klubunknak ajánlotta. tréki tamás vezetőedző: január hetedikén kezdtük a felkészülést az idei tavaszi szezonra. az első héten még csak rávezető jellegű edzések voltak, majd folyamatosan növeltük az edzések számát, illetve intenzitását. 5 edzőmérkőzést játszottunk a hat hetes időszakban, amelyek jól megmutatták a hiányosságainkat. úgy gondolom, hogy megfelelő fizikai és mentális állapotban várjuk a bajnokság első mérkőzését, melyet a békés csapatával játszunk. mindent megteszünk, hogy itthon tartsuk a két bajnoki pontot, a remek játékerőt képviselő viharsarki csapattal szemben. várunk minél több szurkolót, hogy segítsenek céljaink elérésében. február 9-től újra várjuk közönségünket a kőnig rendezvényközpontban az alábbi időpontokban megrendezésre kerülő bajnoki mérkőzésekre! a felnőtt csapat első hazai mérkőzése február 16-án a békés – drén kc ellen 18:00-kor kezdődik. csapataink hazai mérkőzései nb i / b felnőtt 2019.február 16. szombat 18:00 bkk – békés drén kc 2019.március 10. vasárnap 18:00 bkk – törökszentmiklósi székács 2019.március 24 vasárnap 18:00 bkk – nyíregyházi sn kft 2019.április 6. szombat 18:00 bkk – conti tech fkse – algyő 2019.május 11. szombat 18:00 bkk – kte piroska szörp ifjúsági i. osztály 2019.február 9. szombat 15:45 bkk – ceglédi kkse 2019.március 3. vasárnap 18:00 bkk – kte piroska szörp 2019.március 14. csütörtök 15:00 bkk – dvtk eger 2019.március 27. szerda 15:00 bkk – békéscsaba dkse 2019.április 25. csütörtök 15:00 bkk – nyíregyházi sn kft 2019.május 14. kedd 15:00 bkk – he – do b. braun gyöngyös serdülő i. osztály 2019.február 9. szombat 14:00 bkk – ceglédi kkse 2019.március 3. vasárnap 16:00 bkk – kecskeméti te – kesi 2019.március 14. csütörtök 16:45 bkk – dvtk – eger 2019.március 31. vasárnap 14:00 bkk – békéscsaba dkse 2019.április 25. csütörtök 16:45 bkk – nyíregyházi sn kft 2019.május 14. kedd 16:45 bkk – he – do b. braun gyöngyös gyermekbajnokság u14 i. osztály 2019.március 23 szombat 10:00 – 18:00 balmaz handball / 2019/02/13 / no comments kecskeméti te- piroska szörp – balmazújvárosi kk 28-24 (14-11) messzi istván sportcsarnok 400 fő vezette: hargitai, markó balmazújvárosi kk: bagi, balázs, fábián- rázsi, kiss 13, sugár 2, tóth 3, csontos 2, csernai 1, ramóczi, pethő, kovács, juhász, teleki 2, bodnár, kecskeméti 1 vezetőedző: tréki tamás hétméteresek: 5/3 ill. 4/3 kiállítások: 10 perc ill. 8 perc a tabellán ugyanannyi ponttal álló kecskeméthez látogattunk. a mérkőzést jól indítottuk, 3-6-ot mutatott az eredményjelző, ám a hírös városiak hamar ledolgozták hátrányukat és át is vették a vezetést. támadásban sokat hibáztunk, egyedül kiss roland teljesítménye volt kimagasló, ő 13 góllal zárta a mérkőzést. a 2. félidőben felzárkóztunk két gólra, de volt válaszuk a vendéglátóknak, így megérdemelten tartották otthon a két pontot. az őszi szezon utolsó mérkőzése következik, haza pályán fogadjuk a lajosmizse gárdáját szombag este 18:00-tól! balmaz handball / 2018/12/08 / no comments balmazújvárosi kk- ózdi kc 24-23 (15-10) vezette: kiu g., kiu t. kőnig rendezvényközpont, 300 néző balmazújvárosi kk: fábián, bagi, balázs- kapusi, kiss 3, sugár 3, tóth 8, csontos 3, csernai 1, ramóczi, pethő 3, kovács, juhász, teleki 1, bodnár, kecskeméti 2 edző: tréki tamás kiállítások: 8 perc ill. 10 perc hétméteresek: 4/3 ill. 2/1 borzasztóan kezdtük a mérkőzést, több góllal ellépett a vendég csapat. tréki tamás hamar ki is kérte az idejét, mely után változott a játék képe. felzárkóztunk, majd egy remek szériával több gólos előnyre tettünk szert. a félidőre megnyugtató 5 gólos különbséggel vonultunk pihenőre. ezután mintha az öltözőben ragadtunk volna, nagyon sok ideig szinte gólt sem tudtunk lőni. az ellenfelünk ezt kihasználta, át is vették a vezetést. az utolsó fél percben az ózdi gárdánál volt az előny, ám egy fejreütés miatt heteshez jutottunk,valamint piros lapot kapott az ellenfél játékosa. értékesítettük a büntető dobást, majd egyből időt is kértek a vendégek. az eredményjelző egált mutatott és 9 mp volt vissza. tóth patrik remekül labdát szerzett majd csontoshoz, telekihez végül kecskemétihez került a labda, aki a dudaszó előtt belőtte az utolsó gólt, mely a két pontot érő találatot jelentette számunkra. csapatunk a következő bajnoki mérkőzésére november 30-án pénteken kerül sor a kecskemét otthonában. a mérkőzés 19:00 órától kezdődik. balmaz handball / 2018/11/28 / no comments bajnoki mérkőzésünk az algyő otthonában contitech fkse-algyő- balmazújvárosi kk 27-30 (12-17) algyő 200 néző, vezette: rontó, szanyi a mérkőzés elején felváltva estek a gólok, 10-10 volt az állás mikor egy jó szériának köszönhetően 5-tel elléptünk,melyet a félidőig tartani tudtunk. az egész második félidőt uraltuk, két gólnál közelebb nem jutott az algyő csapata. leginkább a támadásunkban mutatkozott meg a jó játékunk, s ezáltal el is hoztuk idegenből a 2 pontot. balmazújvárosi kk: bagi, fábián, balázs- kapusi, kiss 8, sugár, tóth 6, ludnai, csontos 4, csernai 1, ramóczi 2, pethő 4, juhász, teleki 2, bodnár 2, kecskeméti 1 edző: tréki tamás kiállítások: 4 ill. 10 perc. hétméteresek: 7/5 ill. 1/1. balmaz handball / 2018/11/28 / no comments 1 2 3 › » tabella: 2018-2019 nb i/b férfi felnőtt keleti csoport frissítve: 2019. 02. 13. 1. orosházi fkse-linamar 2. békés-drén kc 3. pler-budapest 4. contitech fkse-algyő 5. kte-piroska szörp 6. balmazújvárosi kk 7. deac nk kft 8. balassagyarmati kábel se 9. törökszentmiklósi székács 10. óam-ózdi kc 11. nyíregyházi sn kft 12. mizse kc ajánlott oldalak nb i/b-s csapatok weboldalai: www.balmazkezi.hu www.mezokovesdikc.hu www.bfkc.hu www.fkse.hu www.kecskemetikezi.hu/ www.mizsekc.hu www.pickhandball.hu www.nyirsuli.hu www.ozdikc.hu www.tke.hu sajtó: www.balmazujvaros.hu www.haon.hu www.keziszovetseg.hu www.hetmeteres.com www.balmaztv.hu következő hazai bajnoki mérkőzésünk támogatóink balmazújváros önkormányzata balmaz-juh kft pusztadrog balmaz-szabó kft. tejgazdaság kft. “zea-93” csabi mobil gumiszervíz ave ásványvíz 2019. április h k s c p s v « feb 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 elérhetőség balmazújvárosi kézilabda klub. 4060 balmazújváros, böszörményi u. 59. elnök: dobi jánosné krisztina tel.: +36 30 465-5595 mérkőzések helyszíne: kőnig rendezvényközpont balmazújváros, kastélykert utca: 1-2 © copyright 20